13-oji Mažųjų skaitytojų šventė

  • Paskelbta: 2023-10-20
  • Kategorija: Renginiai

      Spalio 20-osios popietę pas mažiausius gimnazijos ugdytinius atkeliavo Pasakų ir Knygų Karalienės (logopedės Jadvyga ir Aurelija, bibliotekos vedėja Vilma). Jos pakvietė pirmokėlius susipažinti  su biblioteka - stebuklinga knygų šalimi. Karalienėms talkino Dorotė, mėlynasis Burtininkas, Kaliausė, geležinis Medkirtys, bailusis Liūtas ir ragana Gingema (7a ir 8a klasių mokiniai). Pirmokėliai atsakė į pasakos personažų klausimus. Vaikai Knygų karalienei iškilmingai prisiekė laikytis bibliotekos taisyklių ir būti šauniais skaitytojais. Pasižadėję gavo skaitytojo pažymėjimus ir saldžius prizus. Pirmokai, skambant muzikai ir lydimi knygos „Nuostabusis Ozo šalies burtininkas“ personažų, smagūs sugrįžo į klases, o Dorotė džiaugėsi įsigijusi daug naujų draugų.

Autorius:
Jadvyga Jokubauskienė, Vilma Gerasimovienė

Nuotraukos:
Aurelija Kručkauskė, Aušra Saukevičienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos