Susitikimas su charizmatiškuoju architektūros-konstrukcijų profesoriumi iš Kalifornijos Edmundu Salikliu

• Paskelbta: 2023-10-13

Spalio 13 dieną I-IV gimnazinių klasių mokiniai susitiko su architektūros-konstrukcijų profesoriumi iš Kalifornijos Edmundu Salikliu. Studentai Kalifornijoje savo dėstytoją vadina uraganu. Įtaigia kalba, pasidalinęs savo karjeros keliu, profesorius pristatė archtektūros studijas, studentų praktikos darbus, asmeninius įkvėpėjus-architektus, palikusius didelį indėlį archtektūros mokslo istorijoje. Svarbi profesoriaus žinutė mokiniams - reikia sunkiai dirbti jau dabar, kelti tikslus, turėti kryptį ir būti atkakliam, kad vėliau galėtum gyventi lengviau. "Šiandien tiesiog gali būti lūžio taškas jūsų gyvenime. Pagalvokite apie tai. Jei nuspręsite eiti šiuo keliu, galite suprojektuoti aukštus pastatus visame pasaulyje. Viskas dėl to, kad šiandien nusprendėte tai padaryti", sakė profesorius.

Autorius:
Aurelija Andriuškienė