Tarptautinis projektas "Kartu paskaitykime knygeles"

Vasario 5-9 d. 2a klasės mokiniai pakvietė mažuosius savo draugus - pirmokus - dalyvauti tarptautiniame projekte "Kartu paskaitykime knygeles". Kadangi 2a klasės mokiniai jau antrus metus dalyvauja šiame  projekte, tai mokinukai pamanė, kad verta 1a ir 1b klasių mokinius užkrėsti knygų skaitymo virusu. Daugelis žinome, kad pirmieji skaitymo žingsniai daug kam būna nelengvi, bet pradėjus skaityti rašytojos  Evelinos Daciūtės knygas, skaitymas gali tapti sklandus ir lengvas. Antrokai skaitė pirmokams knygeles apie lėtąjį lorį - primatą, kuris būdamas toks lėtas vis nespėdavo laike: tai ruošiasi eiti į lauką su sniegu pažaisti, o jau žibutės kiemuose žydi. Taip pat norėjome pirmokų paklausti, kas jiems yra laimė skaitydami E. Daciūtės knygą "Laimė yra lapė". Antrokai prasitarė, kad jiems laimė yra daryti gera, švęsti savo gimtadienį, kam nors padėti ir ...valgyti ledus, todėl nieko nelaukę puolėme skaityti jiems knygą apie laimę. Neslėpsiu- jauduliuko buvo, juk mūsų klausė pilnos klasės pirmokų ir jų mokytojos! Paskui antrokai mokė savo mažuosius draugus  lankstyti lapę. Gera daryti gera! Tai buvo mūsų tos dienos  LAIMĖS kodas.

Autorius:
Rima Latkauskaitė