Vasario 21 dieną gimnazijos pedagogai rinkosi į metodinę dieną „Erasmus+ programos nauda kiekvieno mokytojo profesinio tobulėjimo kelyje ugdant atsakingą mokinį“. Šios dienos metu gimnazijos pedagogai, dalyvavę Erasmus+ projekto „Žinios+patirtis+savitas požiūris=atsakingas mokinys“ mobilumuose, dalijosi įspūdžiais ir metodine patirtimi, įgyta vykdant projekto mobilumus – darbo stebėjimo vizitus ir pedagogų kvalifikacijos tobulinimo kursus. Šitokio formato metodinė diena buvo labai įspūdinga, tai leido mokytojams pajausti kolegų patirties naudą, kurią labiausiai atspindėjo pedagogų užsidegimas, bei  entuziazmas pristatant savo kursų medžiagą, skirtingas lankytų šalių švietimo politikas, o labiausia galimybė  perimti praktines kolegų patirtis ir pritaikyti savo darbo praktikoje.

Skirtingų kultūrų kaleidoskopas – Italija, Suomija, Islandija, Turkija, Ispanija, Graikija- pagardintas šviežiomis lauktuvėmis iš kultūros lopšio Atėnų įkvepia ir padrąsina visus, tūnančius savo darbų rutinoje ryžtingai siekti  asmeninės ūgties, padėsiančios kurti pasaulietinę, inovatyvią, sąmoningą ir atsakingą mokinį ugdančią, mokyklą, kurioje ugdymo procesas organizuojamas remiantis tarptautine patirtimi bei atliepiant pagrindinius Europos sąjungos prioritetus.

R. Miliūnienė