Erasmus+KA1 kursai "Effective Classroom Behaviour Management and Anti-Bullying Strategies"

2022 m. gegužės 2 dieną Kauno Rokų gimnazijos pavaduotoja ugdymui G. Ašmonienė, socialinė pedagogė L. Bekešienė ir psichologė A. Andriuškienė dalyvavo 5 dienų kvalifikacijos kėlimo kursuose "Effective Classroom Behaviour Management and Anti-Bullying Strategies" Barselonoje, Ispanijoje. Kertinė kursų tema, kuriai buvo skirtas didžiausias dėmesys – tai patyčios mokykloje ir šios problemos efektyvios sprendimo strategijos, paremtos praktine patirtimi įvairiose Europos mokyklose. Patyčių situacijų simuliacijos leido kursų dalyviams kelti probleminius klausimus, diskutuoti, ieškoti sprendimų. Daug dėmesio skirta patyčių ir konfliktų konteksto skirtumų atpažinimui, konfliktų sprendimo stilių analizei. Kursų metu susitelkta ir į pozityvaus, nesmurtinio bendravimo reikšmę, socialinio emocinio ugdymo svarbą kuriant palankų mokymuisi ir bendravimui klimatą mokyklose.

A. Andriuškienė