Projektas „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“

2021 – 2022 m. Kauno Rokų gimnazija dalyvauja projekte „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“. Projekto tikslas – atskleisti ir ugdyti mokytojų ir mokinių kūrybingumą bei kritinį mąstymą. Projekto iniciatyva suburtas Mokytojų klubas, kuris paraleliai su Mokinių klubu (8b klase) įsitraukė į tyrinėjimo procesą link išsikelto tikslo. Vienas antikos mąstytojas yra pasakęs, kad geriausios idėjos gimsta vaikštant. Mokytojų klubo nariai savo tyrinėjimo kelionę pradėjo nuo gimnazijos erdvių, ieškodami ir įsivardindami tai, kas jų darbo aplinką daro saugią, emociškai komfortišką, ir tęsė kelionę pažintimi su Kauno miesto gatvės menu. Šioje kelionėje ir gimė pagrindinė baigiamojo projekto idėja bei veikla, kuri įtrauks didesnę dalį mokyklos bendruomenės: „Sielografijos galerija: asmenybių atspindžiai“ su poteme „Esu individualus ir laisvas bendruomenėje“. Kovo 9 d. vyksta baigiamoji projekto veikla, apie kurią detaliau kitame pranešime.

#Kūrybinės jungtys