Nuotolinė Erasmus+ projekto „Off the main highlights“ konferencija

2021 m. kovo 9 dieną Erasmus+ projekto “Off the main highlights” dalyviai nusprendė prasklaidyti Covid-19 ligos spąstus bei nuobodulį ir sukvietė visus partnerius į virtualią konferenciją. Ją organizavo Kauno Rokų gimnazijos komanda. Konferencija prasidėjo Kahoot’o žaidimu, kuris privertė prisiminti, kodėl mes susirinkome prie ekranų, projekto partnerių susitikime. Po to gimnazijos mokiniai suorganizavo virtualią ekskursiją po neatrastąją Lietuvą. Vėliau mokiniai dalinosi savo turimomis žiniomis apie partnerių gimtąsias šalis, jų istoriją, kultūrą, tradicijas. O pabaigai mokinai turėjo galimybę nustebinti vieni kitus prisistatydami patys bei atskleisdami savo savybes netikėtu rakursu.  Konferencija praėjo smagiai, sužadino smalsumą ir tikėjimą, kad po ilgo laukimo ir pasimatymų per kompiuterio ekraną, ateis diena, kada galėsime vieni kitus apkabinti gyvai.

R. Miliūnienė