Šventiniai koncertai gimnazijoje

• Paskelbta: 2023-12-28

Kur nakvoja baltos pūgos,
Kai nuo šalčio šakos linksta?
Kam ledinių pienių pūkas
Ant langų per naktį dingsta?

Kaip ištirpsta kalendoriai
Ir senieji metai baigias?
Tokios Šventiškai besvorės -
Kur sapnuos keliauja snaigės?

Kas ten prie žiemužės vartų
Sidabrinį ragą pučia?
Kas ten įžiebia iš karto
Šimtą pasakos eglučių?    (V. Palčinskaitė)

Gruodžio 19 – 21 dienomis gimnazijos mokiniai ir mokytojai sveikino visą bendruomenę su Šv. Kalėdomis ir artėjančiais naujaisiais metais. 1-4 klasių mokiniai keliavo per metų laikus ieškodami dingusio paskutinio kalendoriaus lapelio (pagal V. Palčinskaitės pjesę “Dingęs kalendoriaus lapelis”), na o 5-IV klasių mokiniai pakvietė visus nusikelti į kosmosą ir sudalyvauti kalėdiniame vakarėlyje Mėnulyje.

Gimnazijos kalėdiniai renginiai visada pripildyti džiugesio ir šventinės emocijos, nes jų laukia tiek maži, tiek dideli – spalvingi kostiumai, sukurti išradingų tėvelių ir vaikų, žaismingos dekoracijos, kurias kūrė buvęs gimnazijos mokinys J. Sabastijanskas, šventinė muzika ir įspūdingi choreografiniai numeriai ( mokytojos S. Radžiūnaitė ir K. Ramonė) – visa tai ir yra Kalėdos!
Miela bendruomene, lai šviesios mintys, sėkmė darbuose, jaukūs namai, mylintys žmonės ir stipri sveikata tampa Jūsų kasdienybe ištisus metus!

I. Jančiauskaitė