Pyragų diena, 2023

• Paskelbta: 2023-11-17

Rudeniškai žvarbėjančią lapkričio 16 dieną, „Žalgirio“ arenos Amfiteatro salėje vyko koncertas „Draugystės gija“, kuris vainikavo Pyragų dienos renginius įvairiose Kauno ir Druskininkų ugdymo įstaigose.
Idėja suvienyti Kauno ugdymo įstaigas ir pakviesti vaikus nutiesti gerumo giją vaikams, išgirdusiems onkologinės ligos diagnozę, prieš septynerius metus kilo Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos direktorei Linai Viršilienei, Salonas Jaukūs Namai / Cosy Homes vadovei Astai Kavaliauskaitei ir Japonijos-Lietuvos draugystės asociacijos nariui Hisayuki Sakamizu.
Šiais metais net 53 Kauno mokyklos, lopšeliai-darželiai ir 2 Druskininkų mokyklos lapkričio pradžioje kepė pyragus ir kvietė aukoti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.
Koncerto metu buvo galimapajausti nuoširdų pasidižiavimą augančia empatiška, aktyvia, jautria karta.
Ugdymo įstaigų susitelkimo dėka fondą „Rugutė“ pasiekė moksleivių ir jų tėvelių paaukoti 40 527,70 Eur!
„Tik Jūsų dėka mes esame. Tik žinodami, kad liksite šalia, mes būsime. Kasdien. Dėl vaikų ir vilties.“ – rašė padėkose asociacijos "Rugutė" vadovė.

Norime padėkoti visiems, nes šiais metais "Pyragų dienos" metu Prezidento Antano Smetonos gimnazijos bendruomenė suaukojo rekordišką sumą - 1100 eurų!!!

P. Savickaitė