Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas

• Paskelbta: 2023-11-20

Lapkričio 16 dieną gimnazijoje buvo minima Tarptautinės tolerancijos diena. Mokykloje pradinių klasių mokiniai gamino šių metų tolerancijos simbolį – Tolerancijos žibintą. Padarytais mokinių žibintais papuošėme mokyklą.

11-12 klasių moksleiviai dalyvavo VDU renginyje „O kas viduje?“. Renginio metu buvo paliesta savižudybių prevencijos tema, emocinės sveikatos ir pagalbos šalia esančiam svarba. Renginyje žinoma psichologė prof. Nida Žemaitienė kvietė dalyvauti interaktyviame žaidime ir atsakinėjo į svarbius klausimus apie savižudybių prevenciją. Renginio organizatoriai kvietė jaunus žmones ne tik kalbėti apie savižudybių prevenciją, kuri skirta išgelbėti gyvybes, bet ir mažinti savižudišką elgesį bei stiprinti tolerancijos svarbą psichikos sveikatos tema.

Socialinė pedagogė Elena Beliakienė

Elena Bėliakienė