Diena su augintiniu

• Paskelbta: 2023-11-22

Lapkričio 21 d. gimnazijos pradinių klasių mokiniams vyko socialinės-pilietinės veiklos diena ,,Diena su augintiniu“. Pradinių klasių mokiniai lankėsi edukacijoje ,,Bitės laiškai iš senelio avilio“, kur išgirdo istorijas apie biteles ir jų gyvenimą, apžiūrėjo bitininko darbo įrankius, susisuko žvakeles iš kvapnaus vaško. Išklausė Baltijos kinologų centro kinologo paskaitą, kaip dresuojami tarnybiniai šunys. Pradinukus aplankė savanorės ir kalytė Aza iš prieglaudos ,,Miesto katė“ . Jos papasakojo, kaip gelbėja ir globoja šeimininkų netekusius gyvūnus, priminė, kad esame atsakingai už tuos, kuriuos prisijaukinome... Pradinukai prieglaudos gyventojams paaukojo maistelio, skanėstų, žaislų.  2 a klasės mokiniai stebėjo ,,Go easy go“ nuotaikingą pasirodymą su šunimis, kurie niekada nepavargsta. 1 b ir 1a klasių mokinukai tyrinėjo mišką penkiais pojūčiais. „Jaunųjų kompiuterininkų“ būrelio nariai parengė ir pristatė skaidres apie savo augintinius. 4 b ir 3 a klasių mokiniai pristatė kitų pradinių klasių mokiniams savo parengtus projektus ,,Mano augintinis“ ir ,,Miško žvėrelis“.

Pradinukai turėjo puikią galimybę pažinti aplinkinį pasaulį bei kartu bendrauti ir bendradarbiauti.

Autorius:
Pradinių klasių mokytojos