Paroda "Senovės Egiptas - stebuklingas amžius"

• Paskelbta: 2023-11-05

Gimnazijos koridoriuose šiek tiek laiko pasirodė tarsi įsikūręs Senovės Egiptas! Mūsų 7 - 8 klasių mokiniai pateikė įspūdingą parodą, kurioje buvo eksponuojami jų darbai, sukurti pagal temą "Senovės Egiptas". Istorijos ir technologijų integruota pamoka įkvėpė mūsų mokinius tyrinėti istoriją, meno elementus ir atkurti sarkofagus bei piramides. Mokiniai pasinėrė į Senovės Egipto pasaulį ir susipažino su šia įspūdinga civilizacija, jos papročiais, tikėjimu ir meno formomis. Jie išmoko, kaip senovės egiptiečiai vertino amžinąją gyvenimą ir tai atsispindėjo jų darbuose.
Kiekvienas sarkofagas buvo unikalus, dekoruotas hieroglifais ir spalvotais raštais. Mokiniai taip pat sukūrė tikrą piramidžių miestą, kuriame kiekviena piramidė buvo mažas meno kūrinys, atspindintis senovės architektūros grožį. Ši paroda leido mokiniams ne tik išreikšti savo kūrybiškumą ir supratimą apie Senovės Egiptą, bet padėjo jir gimnazijos bendruomenei pasimėgauti mokinių darbais.

Autorius:
Donata Butkevičienė