Menų savaitė, 2022

• Paskelbta: 2022-06-23

Gegužės 23-27 dienomis Kauno Rokų gimnazijoje šurmuliavo mokinių iniciatyvų savaitė - Menų savaitė!

Pirmadienį gimnazija aidėjo nuo muzikos garsų, nes pirmadienis - muzikos diena! Mokiniai pertraukų metu dainavo, grojo ir klausėsi Afrikos būgnų muzikos. Ne tik klausėsi, bet ir šauniai patys grojo kartu su muzikantu, nuostabiu žmogumi Gediminu Mačiulskiu:-)

Antroji menų savaitės diena - dailės diena! Mokiniai kvietė į lauko plenerą ir išbandyti ebru meno techniką.

Trečiadienis - teatro diena Kauno Rokų gimnazijoje! Filmų personažų diena!!! Smagu visiems - ir mažiesiems, ir didiesiems:-) Mažieji pasidžiaugė 6-okų lėlių teatro spektakliais (mokytojai Sandra Šimoniūtienė ir Egidijus Jankūnas), o didieji susipažino su Forumo teatro specifika, nes sudalyvavo Kauno Rokų gimnazijos mokinių spektaklyje "STOP" (mokytoja Rita Miliūnienė).

Ketvirtoji menų savaitės diena - šokio diena!!! Šypsenos ir geros emocijos!!! Buvo labai smagu!

O paskutiniąją Menų savaitės dieną gimnazijos mokiniai eksperimentavo su fotoaparatais. Pasitelkę įvairias fotografavimo gudrybes mokiniai ieškojo unikalių kadrų momento grožio užfiksavimui. Su šia diena ir užsibaigė Menų savaitės renginių šurmulys.

E. Savickaitė