Šeimos diena “Aš ir ir tu - mes visi kartu”

• Paskelbta: 2022-06-20

Pagaliau ilgai lauktas ir planuotas bendruomenės renginys-Šeimos diena “Aš ir tu - mes visi kartu” įvyko. Tokio susidomėjimo švente seniai bebūta! Sulaukta net 50 komandų (komandą sudarė 4 asmenys), kurios užsiregistravo ir dalyvavo renginyje. Nuotaikingas, užburiantis šokis, vadovaujamas šokių  mokytojos Bertos, vertingos direktoriaus pavaduotojos Ritos ir jos mokinių forumo teatro pamokos ir, žinoma, išradingos ir įdomios sportinės rungtys, kurias sumanė ir suorganizavo fizinio lavinimo mokytojai Lina ir Rolandas bei jiems nuoširdžiai talkinę mokiniai. Na ir smagiausia, - laimingi visi šventės dalyviai: vaikai, tėveliai, močiutės ir seneliai. Smagu gardžiuotis uždirbtais prizais - ledais, džiaugtis padėkos raštais. atminimo dovanėlėmis ir, svarbiausia, po ilgo  laiko visai bendruomenei būti ir džiaugtis drauge.

E. Savickaitė