Marijonas - Kauno miesto regiono III-ios vietos laureatas!

Kauno technologijos universiteto, Informatikos fakultetas (KTU IF) kiekvienais metais kviečia Lietuvos moksleivius dalyvauti Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos, Dzūkijos, Kauno ir Vilniaus regionų bei finaliniame dr. J. P. Kazicko programavimo konkursuose, kurie vyksta 2024 m. vasario – kovo mėnesiais. Dr. J. P. Kazicko moksleivių programavimo konkursas puoselėja gilias tradicijas, tad kasmet sulaukia gausaus būrio dalyvių. Moksleiviai konkursų metu pasitikrina savo informatikos žinias, kurių prireiks dalyvaujant olimpiadose ar laikant abitūros egzaminus, susipažįsta su KTU Informatikos fakultetu ir jo dėstytojais. III b kl. mokinys Marijonas Salvijus Keturakis šiais metais tapo Kauno miesto regiono III-ios vietos laureatu! Džiaugiamės ir didžiuojamės!

IT ir matematikos mokytoja Jolanta Lukočienė

Autorius: