Nacionalinė floristinių kompozicijų paroda - konkursas ,,Žiemos puokštė KMAIK 2023“

Džiaugiamės pranešti, kad mūsų gimnazijos mokinės pasiekė puikių rezultatų Nacionalinėje floristinių kompozicijų parodoje - konkurse ,,Žiemos puokštė KMAIK 2023“.

Šiais metais parodoje dalyvavo per šimtas talentingų darbų, atstovaujančių įvairius Lietuvos regionus. 5-8 klasių moksleiviai gamino kalėdinę dekoraciją tema - ,,Sniego gniūžtė".

Mūsų moksleivės išsiskyrė išradingumu ir kūrybiškų natūralių gamtinių medžiagų panaudojimu. Ypač norime pasidžiaugti dviem mūsų gimnazijos atstovėmis:

II vietą už darbą "Lengvos Kalėdos delne" laimėjo 6B klasės mokinė Sofija Batulytė, o Meidos Urbonavičiūtės kompozicija - „Pasidalink Kalėdų gerumu“ apdovanota UŽ KALĖDINĖS DVASIOS PUOSELĖJIMĄ.

Ačiū mokytojai Donatai Butkevičienei ir mokinėms už kūrybingumą ir nuostabius darbus, kurie padėjo išsiskirti mūsų gimnazijai šiame prestižiniame konkurse.

Toliau kurkime ir dalinkimės Kalėdiniais gerumais kartu!

Autorius:
Donata Butkevičienė