Paroda "Mano kambarys"

Gimnazijoje vyko įspūdinga paroda, kurios metu mūsų 6-yų klasių mokiniai galėjo pasirodyti kesą tikri architektai ir dizaineriai. Parodoje buvo pristatyti darbai - „Mano kambarys“. Vaikai dirbo ilgą laiką ir su dideliu užsidegimu, kurdami mini kambarius, kuriuose atsispindi jų unikalios idėjos ir individualios vizijos. Ši paroda atskleidė jų kūrybiškumą, aktyvumą ir gabumus modeliavimo srityje.
Parodoje buvo eksponuojami įvairaus stiliaus kambariai, pradedant moderniais ir baigiant klasikinio stiliaus. Kiekvienas maketas buvo tikras meno kūrinys, atskleidžiantis mokinių gebėjimus naudoti spalvas, formas ir tekstūras. Ši darbų paroda buvo puiki galimybė pasigrožėti mūsų mokinių talentais ir kūrybiškumu.

Autorius:
Donata Butkevičienė