Tarptautinis AIESEC projektas BEYOUND LIMITS

Tarptautinis AIESEC projektas BEYOND LIMITS

Sausio 25 dieną Kauno Rokų gimnazijoje prasidėjo tarptautinis AIESEC projektas BEYOND LIMITS. Šiame projekte kartu su mūsų gimnazija dalyvauja dar šešios Kauno miesto ugdymo įstaigos – Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Santaros gimnazija, B. Brazdžionio pagrindinė mokykla, KTU inžinerinis licėjus, J. Dobkevičiaus progimnazija.

AIESEC organizacija- tai didžiausia jaunimo valdoma organizacija, turinti filialus net 124 šalyse ir teritorijose. Tai organizacija, suteikianti jauniems žmonėms, ką tik baigusiems studijas, galimybę išvykti į užsienio šalį ir dirbti pagal savo specialybę. AIESEC svarbiausi tikslai yra ugdyti jaunus žmones tam, kad jie būtų aktyvūs ir sąmoningi visuomenės piliečiai, kad jie būtų tikri lyderiai darbe ir visuomenėje, kad jie norėtų ir sugebėtų kurti geresnę rytdieną. Tad šias metais į Lietuvą atvyko Miranda Kharaishvili iš Gruzijos, Daria Horban ir Inna Kapitan iš Ukrainos, Rita He ir Grace-Xue Tang tolimosios Kinijos ir iš mums mažai pažįstamo Kirgistano atvyko Altynai Taalaybekova.

Tarptautinis AIESEC projektas Rokų gimnazijoje jau antrąjį kartą. Tai projektas, kurio gimnazistai labai laukia, nes jo metu stažuotojai iš skirtingų pasaulio kraštų supažindina mokinius su savo gimtojo rašto kultūra, tradicijomis, papročiais. Be to, šį kartą stažuotojai mokiniams paruošė pranešimus viešojo kalbėjimo, lyderystės ir savęs motyvacijos temomis. Tad projekto metu mokiniai įgyja įvairiapusės patirties – patobulina anglų kalbos įgūdžius, mokosi drąsiai reikšti savo mintis, pažįsta tolimas kultūras ir susiranda naujų draugų.

Tad tikimės, jog AIESEC organizacija inicijuos dar ne vieną jaunimo bendravimo ir bendradabiavimo projektą, kuriame Kauno Rokų gimanzijos mokiniai turės galimybę atrasti save kaip Pasaulio piliečius.