Prevencinis renginys saugaus eismo tema

• Paskelbta: 2024-10-02

Rugsėjo 20 dieną gimnazijoje vykusio prevencinio renginio metu moksleiviai buvo supažindinti su saugaus eismo taisyklėmis. Renginyje svečiavosi Kauno Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Dovilė Klasauskė bei policijos bičiulis šuniukas Amsis.

Mažieji gimnazijos mokinukai liko gerokai nustebinti klasėse apsilankiusių renginio svečių, o ypatingo vaikų dėmesio sulaukė šuniukas Amsis, kuris ne tik mielai fotografavosi su pradinukais, bet ir pristatė, kokias vertybes atspindi policijos šūkis „Ginti. Saugoti. Padėti“. Tuo tarpu policijos pareigūnė Dovilė Klasauskė daugiau dėmesio sulaukė aktų salėje vykusio susitikimo su 5-7 klasių mokiniais metu. Nors pareigūnei teko nemenkas iššūkis bandant priminti atostogų įspūdžių vis dar kupiniems mokiniams saugaus eismo taisykles, tačiau diskusija apie važinėjimą dviračiais bei motoroleriais įtraukė visus susirinkusiuosius.

Socialinė pedagogė

Autorius: