Tarptautinė mokytojų diena, 2024

• Paskelbta: 2024-10-07
  • Kategorija: Sveikinimai

Su Tarptautine Mokytojo diena! Kaip sakė gimnazijos mokiniai, ačiū Jums visiems už Jūsų kantrybę, pastangas, šypsenas, rūpestį ir gerumą. Dėkojame už kiekvieną ne tik dėstomo dalyko pamoką, bet ir už visus gyvenmiškus pamokymus. Kiekviena diena praleista čia, su Jumis, mokykloje, atneša daug prasmės gyvenimui ir suvokimą kaip gera mokytis pas tokius nuostabius mokytojus. Tik Jūsų dėka mokyklą tikrai galime vadinti antraisiais namais. Ačiū, kad pastebite mus: paklausiate ar viskas gerai, kai matote, kad esame susikrimtę, kartu su mumis švenciate mūsų mažus laimėjimus, skiriate papildomo laiko ne tik nuo pamokos užsilikusiems neaiškumams išsiaiškinti, bet ir pokalbiams apie mūsų svajones ir tikslus. Jūs visi į mūsų gimnazijos bendruomenę atnešate dalelę unikalumo, kuris ir paverčia šią mokyklą puikia vieta augti, kurti ir tobulėti. Norime Jums palinkėti stiprybės, energijos, kūrybiškumo, didžiausios sėkmės darbuose, o svarbiausia, kuo paklusnesnių mokinių. Ačiū Jums!  Ir ačiū mokiniams už šventę, už šilumą ir už galimybę pasijausti svarbiais.