Respublikinis moksleivių integruotas gamtos ir technologijų konkursas-paroda  „Paukščių sugrįžtuvės – 2023. Pievų paukščiai“

• Paskelbta: 2023-05-08
  • Kategorija: Sveikinimai

Šiais mokslo metais Vilniaus Gabijos progimnazijoje vyko jau antrasis respublikinis moksleivių integruotas gamtos ir technologijų konkursas-paroda „Paukščių sugrįžtuvės – 2023“.

7–8 klasių kategorijoje dalyvavo mūsų Prezidento Antano Smetonos gimnazijos dvi mokinės: Kamilė Bruzgulytė, kuri pagamino pievų paukštį – Paprastąją švygždą ir Deimantė Medvianovaitė, pagaminusi Laplandinį griciuką. Mokines konkursui paruošė technologijų mokytoja Donata Butkevičienė ir gamtos ir žmogaus mokytoja Violeta Vaitkevičienė.

Šių metų prizininkais tapo 7–8 klasių kategorijoje:

3 vieta – Rusnė V., 7 kl. (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija);

3 vieta – Evita T., 8 kl. (Elektrėnų sav.  Vievio gimnazija);

2 vieta – Kamilė B., 7 kl. (Prezidento Antano Smetonos gimnazija);

1 vieta – Ignas R., 7 kl. (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija).

Sveikiname mūsų Prezidento Antano Smetonos gimnazijos mokinę Kamilę Bruzgulytę užėmusią II vietą.

D. Butkevičienė