Netradicinio ugdymo dienas "Tegyvuoja STEAM"

• Paskelbta: 2023-06-05

Birželio 1 d. gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena „STEAM diena“, kurių veiklas parinko fizikos mokytojas Audrius Beleškevičius. Veiklų metu mokiniai ne tik pagilino savo žinias „kitaip pateiktoje informacijoje“, bet ir pasigamino produktus.
5a, 5b, 7a ir 7a – dalyvavo pėsčiųjų žygyje „Gamtos istorijos knygą atvėrus“ po Jiesios kraštovaizdžio draustinį, kurio metu sužinojo apie ledyno veiklos įtaką Kauno apylinkių paviršiui.
5a ir 5b kl. pasigamino laikrodžius.
6a ir 6b kl. – vyko į Kauno marių regioninį parką, kur pėsčiųjų take susipažino su pelkės augaliją.
7a ir 7b kl. – pagilino chemijos žinias ir pasigamino kvepalus.
8a ir 8b kl. – vyko į Aviacijos muziejų.
Ia ir Ib kl. – mineralų muziejuje dalyvavo edukacinėje programoje „Žaižaruojantys stiklo objektai“ ir pasigamino veidrodžius.
IIa ir IIb kl. – iš panaudotos dažų talpų, panaudodami švitrinį popierių, dažus gamino „Šiukšlių rūšiavimo konteinerius“, kuriuos pastatyti gimnazijos erdvėse.
IIIa/b – gamino dažus, kuriais puošė šiukšlių konteinerius.
STEAM dieną vainikavo mokinių piešiniai ant asfato prie gimnazijos įėjimo.

R. Miliūnienė