Kaip Dorotė ieškojo draugų

• Paskelbta: 2023-02-03

Sausio 27-osios rytmetį į Pirmokijos šalį pasibeldė Pasakų ir Knygų Karalienės (logopedė Jadvyga ir bibliotekos vedėja Vilma). Jos sumanė pradžiuginti pirmokus, kurie jau 100-tą dienų mokosi mūsų mokykloje. Sumanė ir padarė: pakvietė geltonų pėdučių takeliu, skambant Keistuolių teatro dainai, žygiuoti į Knygų karalystę-biblioteką. Karalienėms talkino Dorotė, mėlynasis Burtininkas, Kaliausė, geležinis Medkirtys, bailusis Liūtas ir ragana Gingema (6a ir 7a klasių mokiniai). Pirmokėliai sprendė kryžiažodį, Knygų Karalienei prisiekė keletą pažadų, kurių laikydamiesi jie taps labai gerais knygų skaitytojais ir mylėtojais. Apdovanoti skaitytojų pažymėjimais ir saldžiais prizais, pirmokai linksmi sugrįžo į klases. O Dorotė džiaugėsi įsigijusi daug naujų draugų.

N. Navickas