Paroda "Portretas kitaip"

• Paskelbta: 2022-06-23
  • Kategorija: Didžiuojamės

„Pirmiausia turime suprasti, jog žaidimas - tokia elementari žmogaus gyvenimo funkcija, kad be jos apskritai neįsivaizduojama žmogiškoji kultūra“ Hansas Georgas Gadameris.

O žaidimas spalvomis, formomis, kompozicijomis būdingas įvairaus amžiaus žmonėms. Pasirinkta dailės darbų kūrybinė tema „Portretas kitaip“, remiantis XXa. meno srove - kubizmu. Mokiniai analizavo žymiausio kubizmo atstovo P. Pikaso darbus. Mokinių sukurti darbai - tai kubizmo dailininkų paveikslų interpretacijos - žaidimas su formomis, spalvomis, technikomis. Darbai atlikti mišria technika: koliažas, tapymas, piešimas. Šia nuostabia mokinių darbų paroda "Portretas kitaip" kviečiame pasigrožėti Kauno Rokų gimnazijos antro aukšto foje.

V. Diedonienė