Kauno miesto ugdymo įstaigų projektas „JUDESIO KODAS – VEIK AKTYVIAI“

• Paskelbta: 2022-06-23
  • Kategorija: Didžiuojamės

Š. m. gegužės 11 d. Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos organizuojamame Kauno miesto ugdymo įstaigų projekto „JUDESIO KODAS – VEIK AKTYVIAI“ 5-12 klasių mokinių orientavimosi sporto varžybose „BĖGANTYS LABIRINTU“, skirtai paminėti Pasaulinei orientavimosi sporto dienai dalyvavo ir Kauno Rokų gimnazijos orientavimosi sporto būrelio nariai. Džiaugiamės ir didžiuojamės jų laimėjimais: Cm grupėje 1 vieta Urtė Jurevičiūtė 7a, 2 vieta Augustė Petrauskaitė 7a, 3 vieta Adelė Ašmonaitė 7a. Bm grupėje Diedonytė Gabija 8a užimė 4 vietą, Dm grupėje Eimontaitė Greta 5b 2 vieta, Dv grupėje Deswal Ruel Deio 6a užimė 2 vieta, Cv grupėje Diedonis Karolis 6a 5 vieta, Bv grupėje Bubnelis Eitvydas 9a 15 vieta.

Norime pasidžiaugti 7a klasės mokinės Urtės Jurevičūtės laimėjimais. Šį savaitgalį Urtė atstovavo Lietuvos vaikų rinktinę orientavimosi sporto varžybose Baltijos šalių čempionate Latvijoje, jau yra tapusi Lietuvos čempione savo amžiaus grupėje. Linkime sportinės sekmės .

L. Čečinaitė