Netradicinio ugdymo diena "Karjeros diena, 2022"

• Paskelbta: 2022-04-21
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Balandžio 15 dieną vyko karjeros diena Kauno Rokų gimnazijoje. Mokiniai susitiko su Euroguidance ambasadoriais D. Jakučioniu ir V. Jaruševičiūte. Nuotoliniame susitikime D. Jakučionis kalbėjo mokiniams intriguojančia tema „Karjeros keliai ir klystkeliai: ką pasakyčiau sau būdamas 17-olikos“, akcentuodamas, kad karjeros kelias nėra kylanti tiesė laiko perspektyvoje. V. Jaruševičiūtė 7 –okams žaismingai perteikė temą „Profesijų loto“, o 8 –okams interaktyviai, protmūšio metodu, pristatė temą „Kitokia pažintis su profesijomis“.
              Gimnazistai turėjo galimybę susitikiti su VDU, KTU ir Kauno kolegijos dėstytojais, dalyvavo tyrimuose ir kūrybinėse dirbtuvėse, susipažino su KTU studijų programomis, kurias rengia Elektros ir elektronikos fakultetas. Sulaukėme vizito ir atstovų iš #EmpoweringGirl respublikinio projekto: V. Mačiūnė pristatė mokiniams temą "(Ne)tiesus karjeros kelias", o Š. Baltramonaitytė kalbėjo tema "Ką daro dizaineriai ir tyrėjai kurdami mobiliąsias programėles?". R. Antanavičiūtė, bendruomenės pareigūnė, 7-okams pristatė policijos pareigūno profesiją, o Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro atstovė J. Matulevičienė supažindino, kokių profesijų atstovus rengia viena populiariausių profesinių mokyklų Kauno mieste. Ypač aktualus 10-okams buvo susitikimas su Kalba.lt atstove, Darnaus žmogaus centro vadove, R. Škimeliene, kuri praktinių užduočių metu teikė rekomendacijas, kaip sėkmingai susidaryti individualų mokymosi planą 10 klasės pabaigoje.

A. Andriuškienė