Rudenėlio šventė

• Paskelbta: 2022-10-04

Paskutinė rugsėjo mėnesio diena antrokams dovanojo daug smagių akimirkų, nes visi kartu paminėjome Rudenėlio šventę, kuri vyko naujai įrengtoje lauko klasėje-kupole. Mokiniai turėjo integruotas lietuvių kalbos ir matematikos pamokas, kurių metu nagrinėjo eilėraštį apie rudens puotą, jį iliustravo, svėrė vaisius, daržoves, mokėsi kilogramų ir gramų skačiavimo. Susipažino su skirtingų rūšių svarstyklėmis, net ir su „bezmėnu“. Vėliau mokyklos kupole vyko šventė, kurios metu į svečius užsuko mokytojos - rūgščioji geltonoji Citrina ir žalioji saldžioji Paprika. Jos vaikams pristatė keletą įdomių faktų apie tam tikrus vaisius ir daržoves. Mokiniai atliko užduotis: spalvino ir kirpo emblemas, rašė vaisių ir daržovių pavadinimus, savybes, pagal kvapą, uždengtuose, bet su skylutėmis indeliuose, turėjo atpažinti ir užrašyti kas juose įdėta. Klasėse visi vaišinosi rudens gėrybėmis.

K. Šviežikaitė, R. Miliūnienė