Draugystė su Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija

• Paskelbta: 2022-06-23

Kauno Rokų gimnazija šiemet užmezgė bendradarbiavimo tinklą su Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija.  Gegužės 27 dieną čia vyko IX olimpinės žaidynės. O jame svečių teisėmis dalyvavo ir mūsų aštuntokai!  Taip pat renginyje dalyvavo įžymūs sportininkai, olimpiečiai, buvę mokyklos mokiniai, Kėdainių rajono savivaldybės atstovai, miesto svečiai, tėvų bendruomenė.
Olimpinių žaidynių tikslas – varžytis sąžiningai, pajusti olimpinę dvasią, diegti pagrindines olimpines vertybes – Pagarbą, Draugystę, Tobulėjimą. Olimpinių žaidynių metu mokiniai varžėsi įvairiose rungtyse: lengvosios atletikos, krepšinio, futbolo, plaukimo ir kt. Varžybos vyko pagal olimpinių žaidynių scenarijų: buvo keliama vėliava, įžiebiama olimpinė ugnis, duodama priesaika. Tikimės, kad užsimezgusi draugystė suteiks daug gražių akimirkų ir nuties ilgalaikius kelius tinklaveikai.

R. Kazlauskas