Talentų šou, 2022

• Paskelbta: 2022-04-28

Balandžio 13 dieną Kauno Rokų gimnazijoje praūžė Talentų šou, 2022! Tai vienas laukiamiausių Metų renginių! Labai smagu, kad šias metais sulaukėme net 28 talentingų mokinių pasirodymų! Mokiniai šoko, dainavo, grojo, vaidino, rodė magijos triukus, suko kubiką-rubiką, pristatė piešinių parodas, demonstravo savo gimnastikos ir kovos menų sugebėjimus. Pasirodymus vertino atlikėjas, kompozitorius, gitaristas, roko grupės „Priesaika“ bendraautorius bei muzikinio projekto „Pradžiapati“ sumanytojas Jonas Chockevičius, gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Giedrė Ašmonienė, buvęs gimnazijos mokinys ir Kauno socialinių mokslų kolegijos studentas Tomas Janulevičius bei vienuoliktos b klasės mokinė Rusnė Apolonskytė. Komisijai teko sunki užduotis, bet po ilgų diskusijų jie paskelbė savo sprendimą:

• Metų Talentas - Paula Pempytė ir Austėja Augustinavičiūtė

• Žiūrovų simpatija - Nojus Buinickas su mama

• Metų Elegantiškiausias - Gintarė ir Paulius Rimavičiai

• Metų Šmaikščiausias - Marijus Braga ir Ignas Skrelevičius

• Metų Techniškiausias - Tauras Lavrenovas.

Sveikiname laureatus ir labai palaikome visus mūsų šauniuosius dalyvius! Tikėkite savimi ir žinokite - Jūs NUOSTABŪS!!! Ačiū organizatoriams už nuostabią šventę

E. savickaitė