Kauno Rokų gimnazija kviečia 2022-2023 m. m. mokytis 1-4-ose ir 5-12-ose klasėse

• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2022-03-01
  • Kategorija: Kvietimai

Tai – atvira, saugi, nuolat besikeičianti, atsakingą asmenybė ugdanti mokykla, siekianti kurti naujas savitas tradicijas ir išsaugoti senąsias, gerbti praeitį, įprasminti dabartį, atliepti ateities poreikius.

Kauno Rokų gimnazijoje vykdomos pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programos.

Gimnazijoje didelis dėmesys skiriamas formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybės gerinimui bei jų integralumui.

Ugdome jaunąją kartą pasitelkdami socialinių partnerių bendrystę.

Tarptautiniai projektai, skatina atrasti pasaulį ir save pasaulyje.

Pas mus nuolat atnaujinamos ir modernizuojamos edukacinės erdvės.

Kuriame mokyklą, kurioje gera augti, kurti ir mokytis kartu vadovaujantis formule „Žinios + patirtis +savitas požiūris = atsakingas mokinys“ Prašymai pradėti mokytis 2022-2023 m.m. Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose registruojami elektroniniu būdu per savivaldybės informacinę sistemą (http://www.imokykla.kaunas.lt) arba dokumentai priimami Kauno Rokų gimnazijos raštinėje, darbo valandomis I-IV 8.00-16.30, V- 8.00 – 15.00 (Vijūnų g. 2).