Technologijų pagalba matematikos grožis atkleidžiamas parodoje „Gimimo datos matrica“

Integruotų matematikos ir technologijų pamokų metu mokyklos aštuntų klasių moksleiviai sukūrė unikalius darbus. Atliekant paprastus matematikos veiksmus (dauginant skaičius nuo 1 iki 9), moksleiviai užpildė lentelę ir joje nuspalvino tuos langelius, kuriuose esantys skaitmenys yra jų gimimo datoje. Taip kiekviena mokinys sukūrė unikalias ir simetriškas savo  "Gimimo datos matricas". Antras etapas pareikalavo kruopštumo ir kantrybės.  Technologijų pamokose šias mozaikas mokiniai išsiuvinėjo ant tinklinės medžiagos.

Paroda skatina moksleivius pasidžiaugti kiekvieno žmogaus individualumu ir pastebėti tikrąjį matematikos grožį, kurį kartais sunku įžvelgti vartant formulių lapus.
Kviečiame parodos lankytojus ne tik pasigrožėti paroda, bet ir pasinaudoti galimybe sukurti savo gimimo datos matricą!

Parodos organizatoriai:

technologijų mokytoja Donta Butkevičienė ir matematikos mokytoja Dovilė Janušienė

Autorius:
D.Butkevičienė, D.Janušienė